Spawanie światłowodów

 kompleksowe usługi w zakresie spawania włókien światłowodowych, zarówno      jedno, jak i wielomodowych (SM, MM).

 pomiary reflektometryczne oraz pomiary parametrów transmisyjnych linii      światłowodowych

BUDOWA SIECI TELETECHNICZNEJ

 kompleksowe usługi dotyczące różnego rodzaju sieci, zarówno teleinformatycznych,      światłowodowych, jak i teletechnicznych.

 tworzenie i budowaniem nowych kanalizacji teletechnicznych i sieci      teletechnicznych na różnego rodzaju obiektach.

POGOTOWIE ŚWIATŁOWODOWE

 Jako specjaliści od montowania, konserwacji i napraw sieci światłowodowych, gwarantujemy możliwie najszybszą pomoc w dziedzinie przywrócenia transmisji na sieciach światłowodowych.

 Nie jest istotne, czy sieć uległa awarii wewnętrznej, czy dewastacji kabli światłowodowych.

Spawanie włókien światłowodowych

Łącząc wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, biznes i pasję, nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie spawania włókien światłowodowych, zarówno jedno-, jak i wielomodowych (SM, MM).

Nie ulega wątpliwości, że coraz częściej stosowane włókna światłowodowe często ulegają uszkodzeniom. Zapewniając kompleksowe spawanie różnego rodzaju włókien, gwarantujemy zawsze najwyższą jakość prac, dzięki czemu klient może być spokojny o niewystępowanie dalszych uszkodzeń, czy usterek.

Prace wykonawcze i eksploatacyjne charakteryzują się obecnością wartości, które należy profesjonalnie zmierzyć przed pełnym upewnieniem się o niezawodności systemów i instalacji.

Wykonywane przez nas pomiary reflektometryczne 850/1310 MM, 1310/1480/1550/1625 SM, a także pomiary parametrów transmisyjnych linii światłowodowych gwarantują przejrzystość otrzymanych wyników, a także dokładną charakterystykę tonów optycznych. Pozwalają one wykryć i określić wszelkie niejednorodności na obszarze pomiaru oraz sprawdzić poprawność podłączeń i wykonania danej instalacji.

Jedną z najważniejszych instalacji dla poprawnie pracującego biura, gabinetu, czy zwykłego mieszkania, jest poprawnie działająca siec teleinformatyczna.
Jej montaż, konfiguracja i uruchomienie także leżą w kwestii naszej firmy. Połączenie wszystkich urządzeń w jeden sprawnie działający system zapewnia nieprzerwaną komunikację i łączność niezbędną do zaspokojenia różnego rodzaju potrzeb, m.in. biznesowych.

Nasza firma oferując swoje usługi, ma na uwadze galopujący postęp techniki, dlatego też nasze prace wykonywane są według najnowszych standardów i technologii, zapewniając satysfakcję i zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom.