Spawanie światłowodów

 kompleksowe usługi w zakresie spawania włókien światłowodowych, zarówno      jedno, jak i wielomodowych (SM, MM).

 pomiary reflektometryczne oraz pomiary parametrów transmisyjnych linii      światłowodowych

BUDOWA SIECI TELETECHNICZNEJ

 kompleksowe usługi dotyczące różnego rodzaju sieci, zarówno teleinformatycznych,      światłowodowych, jak i teletechnicznych.

 tworzenie i budowaniem nowych kanalizacji teletechnicznych i sieci      teletechnicznych na różnego rodzaju obiektach.

POGOTOWIE ŚWIATŁOWODOWE

 Jako specjaliści od montowania, konserwacji i napraw sieci światłowodowych, gwarantujemy możliwie najszybszą pomoc w dziedzinie przywrócenia transmisji na sieciach światłowodowych.

 Nie jest istotne, czy sieć uległa awarii wewnętrznej, czy dewastacji kabli światłowodowych.

Serwis istniejących sieci

Prawidłowa działająca sieć teleinformatyczna to w dzisiejszych czasach podstawa. Sieci te nie są jednak niezawodne i czasami wymagają wsparcia technicznego.

Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy, oferują kompleksowy serwis sieci hybrydowych, światłowodowych i koncentrycznych, włączając w to takie rodzaje jak IP, LAN, MAN i WAN.

Technika, która w dzisiejszych czasach posuwa się do przodu w zastraszającym tempie narzuca na użytkowników przymus posiadania najwyższej jakość złącz i sieci, co jest nie lada wyczynem.

Nasza firma poprzez w pełni rzetelne wykonywanie swoich prac, zapewni najwyższą jakość istniejących sieci teleinformatycznych w Twoim domu, biurze, czy firmie.

Otwarci na nowe wyzwania, oferujemy techniczną obsługę indywidualnych abonentów sieci. Niewiele osób jest w stanie samodzielnie skonfigurować, czy aktywować skomplikowane usługi informatyczne, techniczne i teleinformatyczne. Często jest tutaj niezbędne wsparcie techniczne ze strony specjalistów. Dlatego też, powierzając w ręce naszych ekspertów swoje sieci teleinformatyczne, możesz być pewny, że otrzymasz kompletną pomoc dotyczącą konfiguracji, aktywacji, serwisu i wsparcia usług teleinformatycznych.