Spawanie światłowodów

 kompleksowe usługi w zakresie spawania włókien światłowodowych, zarówno      jedno, jak i wielomodowych (SM, MM).

 pomiary reflektometryczne oraz pomiary parametrów transmisyjnych linii      światłowodowych

BUDOWA SIECI TELETECHNICZNEJ

 kompleksowe usługi dotyczące różnego rodzaju sieci, zarówno teleinformatycznych,      światłowodowych, jak i teletechnicznych.

 tworzenie i budowaniem nowych kanalizacji teletechnicznych i sieci      teletechnicznych na różnego rodzaju obiektach.

POGOTOWIE ŚWIATŁOWODOWE

 Jako specjaliści od montowania, konserwacji i napraw sieci światłowodowych, gwarantujemy możliwie najszybszą pomoc w dziedzinie przywrócenia transmisji na sieciach światłowodowych.

 Nie jest istotne, czy sieć uległa awarii wewnętrznej, czy dewastacji kabli światłowodowych.

Budowa sieci teletechnicznej

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi dotyczące różnego rodzaju sieci, zarówno teleinformatycznych, światłowodowych, jak i teletechnicznych.

Nie zajmujemy się jednak jedynie naprawą już istniejących tworów, ale także tworzeniem i budowaniem nowych kanalizacji teletechnicznych i sieci teletechnicznych na różnego rodzaju obiektach.
Nasi specjaliści zapewniają najwyższą jakość budowy sieci dla wszystkich zainteresowanych klientów.
Powierzenie nam tego zadania to z pewnością dobra i korzystna inwestycja w przyszłość.

Oprócz budowy sieci, świadczymy także usługi dotyczące wprowadzania kabli, montażu studni oraz rozmaitych szaf teletechnicznych. Wszystko to pozwoli zapewnić naszym zleceniodawcom czystą i bezbłędną komunikację teleinformatyczną, niezbędną im zarówno w prywatnym, jak i zawodowym życiu.

Nasza firma bez wątpienia jest godna zaufania
, którym w ostatnich latach działalności obdarzały nas setki klientów. Każdy z nich otrzymał od nas gwarancję wysoce profesjonalnych i kompleksowych usług.
Gwarancję, która została wypełniona w 100% i dzięki której każdy z klientów będzie mógł cieszyć się bezbłędną siecią teleinformatyczną przez długie lata.