Spawanie światłowodów

 kompleksowe usługi w zakresie spawania włókien światłowodowych, zarówno      jedno, jak i wielomodowych (SM, MM).

 pomiary reflektometryczne oraz pomiary parametrów transmisyjnych linii      światłowodowych

BUDOWA SIECI TELETECHNICZNEJ

 kompleksowe usługi dotyczące różnego rodzaju sieci, zarówno teleinformatycznych,      światłowodowych, jak i teletechnicznych.

 tworzenie i budowaniem nowych kanalizacji teletechnicznych i sieci      teletechnicznych na różnego rodzaju obiektach.

POGOTOWIE ŚWIATŁOWODOWE

 Jako specjaliści od montowania, konserwacji i napraw sieci światłowodowych, gwarantujemy możliwie najszybszą pomoc w dziedzinie przywrócenia transmisji na sieciach światłowodowych.

 Nie jest istotne, czy sieć uległa awarii wewnętrznej, czy dewastacji kabli światłowodowych.

O nas

„Dartel” powstał w 1995 roku w Bytomiu. Od początku działalności nasza firma oferowała usługi w zakresie integratora sieci teletechnicznych ( światłowody, sieci światłowodowe, sieci internetowe). Kilka lat później powstała filia w Rudzie Śląskiej, gdzie obecnie znajdują się biura oraz dział techniczny. Załoga liczy czternastu pracowników.

Firma dba o wysoką jakość wykonywanych usług, wykorzystując sprzęt i narzędzia najwyższej klasy, zaś personel poszczególnych działów posiada wykwalifikowanych specjalistów. Tacy klienci, jak operatorzy telewizji kablowej CATV i DVB-C, dostawcy usług internetowych (bazujących na hybrydowych sieciach HFC, wykorzystujących infrastrukturę światłowodową i różnego rodzaju koncentryczne kable sygnałowe), a także operatorzy usług telefonicznych, w pełni rekomendują nas jako wiarygodnego, rzetelnego i uczciwego partnera, co zaowocowało kilkunastoletnią współpracą .

Dobór partnerów biznesowych ma ogromny wpływ na dynamiczny rozwój naszej firmy. Poszerzamy ofertę usług i zakres działania, zlecenia realizujemy na terenie całego kraju i za granicą.

Zapraszamy do współpracy.